Головна сторінка/Uk

From OpenTTD
Revision as of 22:09, 5 June 2016 by Vicente Estate (Talk | contribs)

(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to: navigation, search


Ласкаво просимо в OpenTTD Вікі
Посібники для користувачів та розробників до клону гри з відкритим вихідним кодом Transport Tycoon Deluxe, вміст яких можуть доповнювати самі користувачі.
OpenttdManual Uk.png

Посібник містить докладну інформацію про те, як грати. Якщо ви новачок у грі, наша стаття "З чого почати?" покаже вам, як створити свій перший транспортний маршрут, або ви можете спробувати підручник.

Якщо ви раніше грали в Transport Tycoon, вам варто прочитати порівняння OpenTTD та Transport Tycoon Deluxe, щоб побачити відмінності. Якщо ви грали в TTDPatch, в якому є деякі покращення, такі ж, як і в OpenTTD, в нас також є порівняння OpenTTD та TTDPatch.

Нарешті, при виникненні будь-яких питань, перш за все варто переглянути відповіді на типові питання.

Code.png

Цей розділ охоплює основні аспекти розробки OpenTTD (крім розробки графіки). Для тих, хто лише починає долучатися до розробки OpenTTD, є відповіді на типові питання розробника, де можна знайти корисні відповіді. Ви можете прийняти участь в поточній розробці або допомогти з перекладом документації.

Якщо ви цікавитесь поточним станом проекту ви можете переглянути останні розробки, очікувані можливості в майбутніх версіях та список запропонованих вдосконалень. Якщо ви вже розробник, то вам стане у нагоді документація розробника. У нас також є спільнота розробників на нашому IRC каналі та на форумі.

Graphics.png

Розділ графіки, де художники, розробники модулів NewGFX та інші спільно працюють над розробкою графіки для гри. Ознайомтеся з останніми розробками 32-бітної графіки (включно з [[32-бітна екстра-деталізація/Uk|екстра-деталізацією), NewGrf (8 біт), тощо. Також, не забудьте перевірити інші, зв’язані з графікою ресурси, що наведені нижче в розділі Ресурси гравців.

Спільнота OpenTTD

Якщо ви бажаєте взнати більше, допомогти в написанні документації або отримати додаткову допомогу щодо гри, переглянте наступні розділи:

EditDocs.png
Допомога в документуванні

Документація OpenTTD зберігається та редагується за допомогою цього вікі. Не вагайтесь, якщо відчуваєте, що зможете редагувати, але спочатку прочитайте настанови щодо стилю, та спробуйте свої сили у пісочниці.

Відвідайте нашу кнайпу, щоб обговорити будь-які суттєві зміни чи доповнення до документації, або ви можете почати написання статті зі списку необхідних.
Крім того:

  • Існує список статей, що потребують невеликих змін, щоб відповідати нашим вимогам. Якщо ви не впевнені, що зможете відразу написати повноцінну статтю, то краще почати з редагування статей з цього списку.
  • Нарешті, є статті, що стосуються поточних подій, які досить часто застарівають — то чому б вам, якщо є вільна хвилина, не перевірити інформацію що міститься в них?
Help.png
Одержання довідки

Вам потрібна додаткова допомога, яку не може надати цей посібник? Тоді спробуйте форум — основне джерело допомоги та інформації для розробника, або приєднуйтесь до нашого IRC каналу.

PlayerResources.png
Ресурси гравців

Це список ресурсів, що не входять до складу посібника, однак можуть бути корисними.

Personal tools