Talk:Lista scenariuszy/Pl

From OpenTTD
Jump to: navigation, search


pl
PL
Ta strona dyskusji jest przeznaczona dla projektu scenariuszy w ogóle. Aby omówić scenario template, patrz Template Talk:Scenario.

Contents

Intro text

Dla strony, na której będą linki do scenariuszy np. Scenarios by Size 64x64 u góry należy użyć tego tekstu: "Poniżej znajduje się lista scenariuszy, których można użyć lub do których można dodać. Aby uzyskać instrukcje dotyczące dodawania do listy, zobacz [[Player Made Scenarios]]. To jest lista scenariuszy, które są/mają [page specific]." —The preceding unsigned comment was added by T-Unit (talkcontribs).

Czy uzgodniliśmy już ustalony akapit, który ma się znaleźć na górze stron? JameiLei 21:52, 7 February 2007 (CET)
Nie było dobrej dyskusji. Jako środek tymczasowy zamieściłem swój pomysł na każdej stronie. Nie jestem jednak w 100% zadowolony i można to poprawić. Jeśli ktoś ma jakieś inne pomysły, prosimy pisać tutaj. —The preceding unsigned comment was added by T-Unit (talkcontribs).
Cóż, najlepsza byłaby semantyczna wiki ... w ten sposób możemy oznaczać scenariusze i pozwolić użytkownikowi znaleźć je tak, jak chce.. —The preceding unsigned comment was added by 82.227.61.149 (talkcontribs).

Tak, przepraszam, że nie utworzyłem jeszcze mojego konta. Pomysł jest przyjazny dla użytkownika i skuteczny sposób wyszukiwania scenariuszy może być silnik przeglądania, umożliwiający wiele żądań. Ale nie wiem, czy można to zaimplementować. Buddho 17:14, 16 February 2007 (CET)

Grupa Scenario Fabryką pomysłów ;-)

Ta część strony powinna być centralnym miejscem do dyskusji na temat głównie ogólnych tematów związanych z projektem, w szczególności na temat nowych funkcji, szablonu scenariusza, struktury itp..

Aby rozpocząć dyskusję, zacznę ;-)

W ostatnich dniach miałem kilka pomysłów, w jaki sposób można poprawić lub dodać:

Udoskonalenia szablonu scenariusza:
- new items/optional podstrony dla "Detailed description" (może także zawierać informacje o game/difficulty ustawienia etc.), "Recommend NewGRFs", ...
Zastanawiam się, jak moglibyśmy zachęcić więcej osób do publikowania swoich scenariuszy. Jednym ze sposobów może być prośba o zgodę na przesyłanie w wątku scenariusza na forach.
Imho byłby również dobry, to system informacji zwrotnej, może zadający jakieś ogólne pytanie. Posiadanie takiego systemu pomogłoby współpracownikom stworzyć lepsze scenariusze.
Co z witryną/systemem, w którym ludzie mogą tworzyć sugestie/'wymagania' jakie scenariusze chcą.
... --Sleepie 21:49, 23 February 2007 (CET)

Hmm, zastanawiam się, czy powinniśmy zmienić układ tabeli szablonu scenariusza i ustawić scenariusze jeden pod drugim. Myślę, że większość ludzi woli przewijać tylko w kierunku pionowym, ale nie poziomym, tak jak to jest teraz potrzebne na przykład: Hilly. Co myślisz? --Sleepie 21:49, 23 February 2007 (CET)

3 scenariusze obok siebie to właśnie myślałem, kiedy zacząłem robić tabele w listach scenariuszy. Czy trzy to za dużo? Jupix 22:03, 23 February 2007 (CET)
Tutaj w domu siedzę przed 17" monitor o rozdzielczości 1024x768 i trzeba przewijać. Cóż, nie mam pojęcia o standardowej rozdzielczości większości ludzi, więc nie jestem pewien, czy powinniśmy to zmienić, czy nie. --Sleepie 00:43, 24 February 2007 (CET)

Nowa struktura

Jupix i ja niedawno rozmawialiśmy za kulisami, w jaki sposób można ulepszyć, aby ułatwić konserwację. Te ulepszenia nie zmieniają wyglądu samych stron kategorii, wystarczy zmienić kod. Dodatkowo każdy scenariusz otrzyma własną stronę i będzie tylko included w odpowiednich kategoriach. Zrobiłem to właściwie jako przykład tutaj: Scenarios by Quantity of Industries - Low. Converting the whole bunch of maps is actually paused until some left things are sorted out. --Sleepie 21:31, 29 March 2007 (CEST)

Przekształciłem teraz wszystkie istniejące. Zaktualizowałem też kroki dodawania nowych scenariuszy here i here. Odtąd wszystkie nowe rzeczy należy robić w ten sposób. --Sleepie 20:57, 30 March 2007 (CEST)

Ikony

Właśnie zaktualizowałem indeks listy scenariuszy o nowy układ tabeli na stronie głównej. Ma ikony różnych list i nie jestem wielkim artystą, więc jeśli ktoś (*cough*Mintra*cough*) można zadać sobie trud, aby narysować kilka lepszych, byłoby świetnie. Jupix 20:07, 30 October 2007 (CET)

Hehe - zrobię, jeśli dostanę chwilę. Większość istniejących nie jest wcale taka zła, więc będzie to trochę porządek :) Mintra 20:18, 30 October 2007 (CET)
Ładny nowy układ, wygląda naprawdę dobrze. Myślę też, że twoje ikony nie są złe, no cóż, jeden z nich tak naprawdę nie pasuje do innych. Więc Mintra, daj spokój... ;-) Sleepie 20:24, 30 October 2007 (CET)
I masz to. Kompletny zestaw :-) po licznych poprawkach, co oznacza, że ​​jest około 3 wersji każdego obrazu. Tylko jeden nie jestem pewien "real world" po pierwsze, czy globus powinien znajdować się na pierwszym planie - teoretycznie nie powinien, ale wygląda trochę źle. Mintra 22:53, 30 October 2007 (CET)
Te wyglądają świetnie, cześć. Hmm, rozumiem o co ci chodzi "real world" po pierwsze, może wypróbuj to z pewną przejrzystością. Sleepie 22:59, 30 October 2007 (CET)
Tak, wyglądają absolutnie niesamowicie. Dzięki Mintra. Naprawdę nie widzę problemu z ikoną świata rzeczywistego, może to sprawa artysty. :p Jupix 23:22, 30 October 2007 (CET)
Heh - naprawiłem to, zanim to napisałeś. Zrobiłem też równe szerokości pudeł - myślę, że zgodzisz się, że wygląda lepiej :) Mintra 23:45, 30 October 2007 (CET)
Ten wygląda idealnie, dziękuję bardzo Mintra. Sleepie 23:55, 30 October 2007 (CET)
Wspaniała robota.James.Denholm 05:09, 31 October 2007 (CET)
Właśnie grałem trochę z nowym stylem w Scenario by Difficulty, co myślisz? Sleepie 23:52, 30 October 2007 (CET)
To trochę rozjaśnia. "difficulties categories" kierowanie się prawdopodobnie nie jest konieczne - możesz rzucić to, aby zmniejszyć pracę, jeśli w końcu wykonasz je wszystkie. Mintra 00:00, 31 October 2007 (CET)
Sporządzono dla wszystkich z wyjątkiem By Name (może później tego dnia ;-) i Scenarios Based on Real World (linki faktycznie prowadzą do aukcji, może powinienem dodać coś w rodzaju strony z kontynentami lub coś w tym rodzaju...) Sleepie 00:55, 31 October 2007 (CET)
Personal tools