UK Renewal Set/Pl

From OpenTTD
Jump to: navigation, search


UK Renewal Set
Newgrfexampless.png
Grafika Pikkabird
Kodowanie Pikkabird
Kategoria
Strona internetowa UK Renewal Set for TTDP
Prawa autorskie prawdopodobnie chroniony

UK Renewal Set, czyli UKRS to NewGRF narysowany i zakodowany przez PikkaBird'a (z kilkoma pojazdami DanMack'a), który ponownie wprowadza ulepszone pociągi brytyjskie do OpenTTD (lub TTDPatch). Wykorzystuje on kilka skomplikowanych funkcji NewGRF, a jednocześnie jest praktycznie w 100% kompatybilny z OpenTTD. Zestaw wykorzystuje newsounds, dzięki któremu w nocy pojawiają się nowe dźwięki jazdy i klaksony.

Jest to najprawdopodobniej najbardziej popularny zestaw graficzny używany z OpenTTD z powodu jego szerokiego wyboru pojazdów. Wagony występują w różnych generacjach, począwszy od wagonów powolnych, o małej pojemności, a skończywszy na wagonach dużych, szybkich.

Niektóre funkcje to:

  • Lokomotywy parowe z tendrami.
  • Lokomotywy w różnych malowaniach.
  • Różne generacje wagonów, od 2-osiowych do długich, wagonów na wózkach.
  • Odgłosy jazdy i odgłosy klaksonu/gwizdka
  • Podwójne firmowe kolorowe malowania.
  • Współpracs z SI

Dostępnych jest 12 lokomotyw parowych, 15 Diesla (w tym DMU), 7 elektrycznych i 8 futurystycznych, z których ostatnia jest dostępna w 2039 r. i jest przystosowana do jazdy po szynach konwencjonalnych. Powyższe cechy, które nie funkcjonują jeszcze w OTTD, są obecnie rozwijane.

Istnieje również mały plik "add on" GRF dodający kilka nowych pojazdów do UKRS, który można znaleźć w wątku dyskusyjnym TT-Forums.

Linki

Zobacz też

Personal tools